Jakie informacje należy umieszczać na ulotkach i wizytówkach?

Wizytówki bigowane posiadają tę niekwestionowaną zaletę, że w złożonej postaci przypominają tradycyjne wizytówki i zajmują bardzo mało miejsca, natomiast po rozłożeniu gwarantują przekazywanie większej liczby informacji, ponieważ mają odpowiedniej wielkości powierzchnię. Na wizytówkach bigowanych można poza adresem, nazwą firmy bądź przedsiębiorstwa czy danymi kontaktowymi umieścić wszystkie niezbędne informacje, które będą stanowiły wyróżnik działalności.

Charakterystyczną cechą wizytówek bigowanych jest produkowanie ich z wysokogatunkowych materiałów poligraficznych, z wykorzystaniem najnowszej, offsetowej technologii. Jest to jednoznaczne z tym, że wizytówki bigowane są nie tylko eleganckie i ekskluzywne, ale także trwałe i odporne na działanie niepożądanych czynników zewnętrznych. Nie ulegną mechanicznym uszkodzeniom, a nawet w przypadku zalania, można je delikatnie wytrzeć.

Wizytówki bigowane są najczęściej drukowane na matowym papierze kredowym o gramaturze trzystu pięćdziesięciu gramów. Posiadają bogate wzornictwo, są kolorowe, co sprawia, że zapadają w pamięci. Mogą być wykorzystywane jako karnety lub karty rabatowe.

Ulotki są różnorodne i dlatego ich wybór nie jest łatwy. Ulotki składane mogą należą do bardzo znanych produktów stosowanych w reklamie. O ich jakości i rodzaju decyduje sposób składania za pomocą jednego bigu. Mogą być także składane przez dwa bigi. Jeżeli komuś wydaje się, że jest to banalnie proste, to warto podkreślić, iż w istocie mija się z prawdą.

Wybór ulotek składanych zależy także, z czego także doskonale można zdać sobie sprawę już po pierwszym zleceniu, od rodzaju zadruku. Zwykle jest preferowany druk dwustronny jako bardziej pojemny, jednak z czasem można się przekonać, że wielu zleceniodawców wybiera druk jednostronny, zakładając, że nie każdy pokusi się o zajrzenie na drugą stronę.

Profesjonalna drukarnia online zajmuje się przede wszystkim projektowaniem i drukowaniem różnorodnych materiałów reklamowych typu wizytówki, ulotki, foldery, kalendarze, plakaty czy papiery firmowe. Drukarnia online zapewnia wszystkim wyrobom najlepszą jakość.
Ulotki reklamowe – zamówienia https://web-to-print.pl/ulotki/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *